PLANERY

 

KALENDARZE PLANERY B3

 

Planer – nazywany również planszetą lub biuwarem – jest niezastąpiony na każdym biurku. W każdej chwili można umieścić na nim notatkę, sprawdzić lub zapisać w konkretnym dniu określone zadanie. Planer, oprócz swoich praktycznych walorów, jest również znakomitym i długotrwałym nośnikiem reklamy. Format B3 planera pozwala umieścić go na mniejszych biurkach. W naszej ofercie proponujemy planery w dwóch wersjach: 52 kartkowej (tygodniowej) – 26 kartkowej (dwutygodniowej).
.
.
  • Format B3 (340x480 mm)
  • 4+0 full kolor CMYK
  • Papier offset 80g
  • 26 lub 52 kartki
  • Nakład 50/100/200 sztuk

Papier offset 80g

Planery drukowane są na wysokobielonym papierze offsetowym 80g. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość koloru.

Full kolor jednostronnie

Druk w full kolorze pozwala na dowolne zaprojektowanie planera, loga firmy, zdjęcia itp. Najczęściej w planerach 52 kartkowych umieszczany jest kalendarz oraz plan tygodniowy z miejscem na notatki. W planerach 26 kartkowych zazwyczaj stosowany jest układ dwutygodniowy. Projekt i zamysł zależy już od Państwa inwencji i preferencji.

KALENDARZ PLANER – W 2019 TWÓJ IDEALNY ORGANIZER

Kalendarze na biurko planery są bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje niewielkich i praktycznych gadżetów reklamowych czy też praktycznego organizera, który będzie zawsze pod ręką. Kalendarz planer umieszczony na biurku przyda się zawsze wtedy, gdy trzeba szybko coś zanotować lub sprawdzić datę. Dzięki aż 26 lub opcjonalnie 52 kartkom z kalendariami i miejscem do notowania stanowi doskonałe uzupełnienie biurowego wyposażenia.

Możesz zaprojektować planer zgodnie ze swoimi upodobaniami, umieszczając obok lub nad kalendarium np. logo i dane firmy.

.

Czytelny układ

Kalendarze planery na biurko mają bardzo dobrze przemyślaną strukturę, dzięki czemu są w pełni funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu. Dodanie indywidualnej grafiki lub logo pozwala wykorzystać planer jako gadżet reklamowy służący do pozyskiwania nowych klientów czy też przydatny prezent dla osoby, która ceni dobrą organizację pracy.

.

Kalendarz wielofunkcyjny

Kalendarz planer na biurko to ciekawy i praktyczny gadżet reklamowy. Oprócz funkcji organizera, może także spełniać funkcję informacyjną oraz marketingową, a tym samym wpływać na rozpoznawalność reklamowanej z jego pomocą firmy. To idealne połączenie praktycznego gadżetu z działalnością promocyjną. Klienci czy kontrahenci będą go wykorzystywać przez cały rok.

.

CECHY PRODUKTU

  • format do wyboru: B2, B3
  • dwie wersje: 26-kartkowy lub 52-kartkowy
  • offset full kolor jednostronny (CMYK)
  • papier offsetowy 80g
  • kartonowa podkładka usztywniająca cały blok