KALENDARZE NA BIURKO

 

kalendarze piramidki
kalendarze piramidki

Kalendarze biurkowe

 

Kalendarze biurkowe 2020

Kalendarz biurkowy to nieodzowny gadżet każdego biura. Dbałość o tradycyjne sposoby budowania wizerunku marki poprzez materiały drukowane to niepodważalna zaleta. Kalendarze biurkowe stanowią świetny gadżet promocyjny. Można znaleźć dla nich wiele praktycznych zastosowań, dlatego są tak chętnie wykorzystywane w celach reklamowych.

Dzięki kalendarzowi biurkowemu na bieżąco kontrolujesz datę, ten typ kalendarza nadal jest niezwykle popularny. Starannie wykonany kalendarz na biurko to również element wyposażenia, który pomaga budować identyfikację zespołu z firmą czy instytucją.

Kalendarz na biurko stanowi świetny sposób na promocję i budowanie wizerunku, a także doskonały prezent dla osoby zorganizowanej, która lubi mieć wszystko pod kontrolą.

 

Kalendarz biurkowy – najlepszy organizer

Możesz wybrać jeden z trzech formatów kalendarza:

  • piramidka mini
  • piramidka (Justyna)
  • terminarz spiralowany
  • personalizowany

 

Wszystkie rodzaje drukowane są w pełnym kolorze (4+0 CMYK), na kartonie Alaska 300 g, foliowanym na błysk. Wersja piramidka to kalendarium z trzema miesiącami na jednej kartce oraz mnóstwo przestrzeni na Twoją reklamę. Wersja terminarz to rozbudowane kalendarium tygodniowe z miejscem na codzienne notatki. W kalendarzu personalizowanym każda kartka może być zupełnie osobnym projektem.