KALENDARZE PIRAMIDKI

KALENDARZ PIRAMIDKA NA TWOJE BIURKO

 

Kalendarz piramidka to tradycyjny kalendarz biurkowy. Niewielkie rozmiary pozwalają łatwo znaleźć dla niego miejsce. Na kalendarzu można umieścić zdjęcie, grafikę, tekst czy logo i dane kontaktowe firmy. Poszczególne karty kalendarium łączone są spiralą bądź klejone. Kalendarz piramidka stanowi świetną formę promowania własnego biznesu – doskonały prezent dla klienta czy element wyposażenia biurka w siedzibie firmy, który spełnia funkcję informacyjną, reklamową i dekoracyjną. Może również stać się praktycznym prezentem.

 

Kalendarz piramidka spiralowany

Kalendarz piramidka spiralowany na biurkowy to idealna forma reklamy – działa 365 dni w roku! Duża powierzchnia reklamowa wystarczy, by w projekcie móc uwzględnić wszystkie niezbędne informacje – format (po złożeniu) wynosi 228 x 119 mm. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom kalendarz piramidka spiralowany jest idealnym prezentem dla klientów i stanowi skuteczne narzędzie marketingowe, zwłaszcza że spersonalizować można nie tylko grafikę podstawy kalendarza, ale również samo kalendarium.

 

Kalendarz piramidka na 2020

Sezon kalendarzowy już się zbliża. Zamów kalendarz piramidke na 2020 już teraz. Zastosowane materiały pozwalają tworzyć kalendarze biurkowe najwyższej jakości. Jakość barwną i trwałość podstawy zapewnia karton Alaska 300 g. Zadruk w pełnym kolorze umożliwia dowolne zaprojektowanie podstawy kalendarza. W kalendarzu piramidka możesz zrezygnować z drukowanego kalendarium i postawić na formę standu reklamowego w formacie 165 x 90 mm.

Zalety kalendarzy piramidek

Kalendarze piramidki mogą mieć różne formy. Najprostszy kalendarz biurkowy ze standardowym 12-kartkowym kalendarium. Zadruk w pełnym kolorze pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Podstawa kalendarza typu piramidka drukowana jest na kartonie Alaska 300g i dodatkowo jest foliowana folią błysk, która wyraźnie ożywia kolorystykę projektu.