KALENDARZE ZESZYTOWE

DRUK KALENDARZY ZESZYTOWYCH

 Praktyczny format

Mimo dominacji organizerów w wersji cyfrowej, kalendarze zeszytowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Stanowią przydatne narzędzie pracy, użyteczne zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Standardowo mają rozmiar klasycznego zeszytu (format A5) i dużo miejsca do notowania, dzięki czemu sprawdzają się świetnie jako podręczne organizery. Kalendarz zeszytowy bez problemu zmieści się w służbowej teczce lub do torebki – zawsze możesz mieć go przy sobie! Dostępne są także formaty A4 i A6. Wysoka jakość druku sprawia, że można swobodnie korzystać z kalendarza cały rok.

 

Organizer 2 w 1

Kalendarz zeszytowy może stać się oryginalnym upominkiem dla klientów i dodatkową formą reklamy. To kalendarz i podręczny notes w jednym, który przyda się do zapisywania notatek oraz organizacji pracy. Posiada czytelne i przejrzyste kalendarium w klasycznej kolorystyce czerwono-czarnej, umieszczone wraz z okładką na spirali. Okładka drukowana jest dwustronnie, co zwiększa powierzchnię reklamową, pozwalając na maksymalną swobodę w projektowaniu.

 

Kalendarz na piątkę

Nasze kalendarze zeszytowe możesz spersonalizować zgodnie ze swoimi upodobaniami. Twój projekt okładki zostanie wydrukowany na papierze kreda mat 350 g.

Do wyboru są różnorodne uszlachetnienia okładki:

  • folia mat jednostronnie
  • folia mat + lakier UV jednostronnie
  • folia Soft Touch jednostronnie
  • folia Soft Touch + lakier UV jednostronnie

Duży wybór uszlachetnień pozwala uzyskać niezwykle ciekawe efekty wizualne. Masz również możliwość wybrania koloru spirali. Dostępne jest spiralowanie w kolorze czarnym, białym i srebrnym. Kalendarium drukujemy na papierze offsetowym 80 g. To aż 112 stron, które możesz wypełnić swoimi zapiskami!