KALENDARZE PLAKATOWE

 

DRUK KALENDARZY PLAKATOWYCH

 

Efektywne narzędzie marketingowe

Jeśli szukasz ściennego kalendarza z dużą przestrzenią reklamową, kalendarz plakatowy to świetny pomysł. Dzięki bardzo dużej powierzchni (dostępne formaty: B1, B2, A1, A2) masz możliwość lepszego promowania firmy – rozdając kalendarz jako bonus klientom, kontrahentom czy współpracownikom. Duże formaty kalendarzy plakatowych to idealne rozwiązanie dla osób szukających gadżetu reklamowego, który jednocześnie będzie praktyczny. Taki format sprawia, że kalendarz doskonale prezentuje się – przez cały rok.

 

Kalendarz, który wpada w oko

Kalendarz plakatowy jest bardzo praktycznym prezentem, zarówno z perspektywy marketingowej, jak i z perspektywy użytkownika produktu. Stanowi przydatny gadżet, który będzie używany na co dzień. Możesz dowolnie zaprojektować grafikę kalendarza, jak i modyfikować kalendarium.

 

Precyzyjne wykończenie

Kalendarze listwowane na ścianę stanowią skuteczną formę całorocznej reklamy. Ciekawa grafika w połączeniu z dużym formatem przykują uwagę klientów! Duży wybór w zakresie kolorystyki listew oraz rodzajów uszlachetnień pozwala maksymalnie spersonalizować kalendarz i zaprojektować go zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Dzięki listwom na dole i u góry, kalendarz jest trwalszy (papier nie zwija się w niekontrolowany sposób). W górnej listwie znajduje się zawieszka umożliwiająca powieszenie kalendarza. Ty wybierasz kolor listwowania: srebrny, czarny, biały, czerwony lub niebieski. Zastosowany papier kredowy o wysokiej gramaturze zapewnia doskonałą jakość finalnego produktu oraz perfekcyjne odwzorowanie kolorystyczne.