KALENDARZE JEDNODZIELNE

Druk kalendarzy jednodzielnych

 

Kalendarz:

  • Wymiary kalendarza: 310 x 458 mm
  • Druk: 4/0 full kolor CMYK
  • Papier: Karton Alaska 250g
  • Folia: błysk jednostronnie

Kalendarium:

  • 210 x 190 mm (3-miesięczne)
  • Kolorystyka: czerwono – czarna lub w pełnym kolorze: kalendaria personalizowane
  • Papier: Offset 80g
  • Kalendarium jednomiesięczne lub trzymiesięczne

GŁÓWKA / PLECKI KALENDARZA JEDNODZIELNEGO

Główka kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Główka drukowana jest na kartonie Alaska 250g. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość główki. Kalendarz jest dodatkowo foliowany folią błysk, co zdecydowanie ożywia kolor, a przy tym zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała. W górnej części główki znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza. Górna krawędź kalendarza dodatkowo jest zaginana i klejona, co wzmacnia sztywność kalendarza. Pośrodku kalendarza, powyżej kalendarium przebiega linia bigowania. Główka kalendarza jest jednocześnie jego pleckami – do główki w jej dolnej części przyklejone jest kalendarium.

 

 

 

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Jednodzielny kalendarz ścienny to funkcjonalny i elegancki gadżet promocyjny albo praktyczny domowy organizer. Dzięki dużemu formatowi 310 x 458 mm zyskujemy dodatkowe miejsce na reklamę. Kalendarz dzieli się na części: główka – do wyboru płaska lub wypukła – z grafiką bądź zdjęciem, kalendarium oraz stopka z miejscem na dodatkową grafikę, jak logo czy dane firmy. Otwór w górnej części główki pozwala łatwo zawiesić kalendarz na ścianie.

 

Przejrzysty układ

Jednodzielny kalendarz ścienny niezmiennie cieszy się popularnością, bo może spełniać kilka funkcji naraz, przede wszystkim funkcję informacyjną oraz reklamową. Może również stać się oryginalnym podarunkiem. Dla firmy szukającej gadżetu promocyjnego wszystkie te funkcje są bardzo ważne. Zrywane, trzymiesięczne kalendarium w czerwono-czarnej kolorystyce to klasyczne rozwiązanie, które zawsze się sprawdza. Kalendaria drukowane są na papierze 80 g i wyposażone w praktyczny dodatek – okienko wskazujące datę.

 

Wysoka jakość wydruku

W druku stosujemy materiały, które zapewniają trwałość kalendarza na cały rok. Użyteczność i nienachalność tego gadżetu reklamowego przekładają się na wysoką skuteczność marketingową przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym. Stosowane standardowo uszlachetnienie główki folią podnosi walory estetyczne produktu.