KALENDARZE NA LODÓWKĘ

 

 

Druk kalendarzy na lodówkę

 

Praktyczny gadżet na lodówkę i nie tylko

Kalendarz na lodówkę przyda się domownikom jako organizer dostępny zawsze i dla każdego. To również praktyczna forma reklamy. Decydując się na reklamowy kalendarz na lodówkę, zwiększamy prawdopodobieństwo, że gadżet będzie faktycznie używany przez klientów. Wpływa to na skuteczność reklamy.

Budowanie wizerunku firmy nie uda się bez zainwestowania w gadżety reklamowe, które będą jednocześnie przydatne. Dzięki temu nazwa i logo promowanej firmy zostaną dobrze zapamiętane.

 

Kalendarz, który przyciąga wzrok – jak magnes

Kalendarze wyposażone są w pasek foli magnetycznej, dzięki czemu łatwo można umieścić je na różnych metalowych powierzchniach. Ich największą zaletą są niewielkie wymiary 110 x 238 mm, które umożliwiają umieszczenie kalendarzyka niemal w każdym miejscu. Jednocześnie posiada wystarczająco dużo przestrzeni, by wydrukować grafikę z logo, danymi kontaktowymi czy ciekawymi informacjami o firmie.

 

Wysoka jakość wykonania – to prawdziwy hit reklamy drukowanej!

Kalendarz jest standardowo uszlachetniany jednostronnie folią błysk, co ożywia kolory i podwyższa jego trwałość. Jakość zapewnia także podłoże: karton Alaska 250 g