KALENDARZE CZTERODZIELNE

.

Druk kalendarzy czterodzielnych

Kalendarze czterodzielne

Czterodzielne kalendarze to nowość w naszej drukarni! Zostały zaprojektowane tak, aby były maksymalnie funkcjonalne (oś czasu), ale również działały jako skuteczna reklama.

Zamiast wybierać z gotowych dekoracji ściennych, postaw na spersonalizowaną dekorację i organizer w jednym – inspirujące przez cały rok!

 

Extra miejsce na reklamę

Kalendarz zapewnia maksymalnie dużo przestrzeni na indywidualny projekt. W wersji czterodzielnej o wymiarach 310 x 1026 mm miejsce na oryginalną grafikę to nie tylko główka, ale także dodatkowa przestrzeń pomiędzy oraz pod kalendariami. Kalendarz uszlachetniany jest jednostronnie folią błysk, dzięki której kolorystyka wydruku staje się bardziej intensywna. Dostępne są dwie opcje: główka płaska lub wypukła.

 

Szczegółowe kalendarium

Kalendarz posiada cztery oddzielne kalendaria drukowane na papierze offsetowym 80 g – na miesiąc poprzedni, bieżący i dwa następne – oraz okienko wskazujące aktualną datę. Zrywane kalendaria zawierają m.in. informacje o imieninach i numery tygodni. Drukowane są w klasycznej czerwono-czarnej kolorystyce.

 

Intensywne kolory

Kalendarz czterodzielny doskonale sprawdzi się w firmie, w urzędzie czy w domu. Będzie także świetnym prezentem dla osoby zorganizowanej, lubiącej planować z wyprzedzeniem. Zadruk w pełnym kolorze umożliwia dowolne opracowanie graficzne, umieszczenie wybranych znaków firmowych, zdjęć i tekstów w dowolnych barwach.

kalendarze czterodzielne
druk kalendarzy czterodzielnych