KALENDARZE PLANSZOWE

 

DRUK KALENDARZY PLANSZOWYCH

 

Kalendarze planszowe w formacie A4, A3, A2, B2 pozwalają na najlepsze wykorzystanie plansz kalendarzowych jako reklamy. Każdy miesiąc to osobna plansza z kalendarium, którą możesz dowolnie zaprojektować. Kalendarz planszowy łączy trzy najważniejsze funkcje: reklamową, informacyjną i praktyczną, dzięki czemu stanowi chętnie przyjmowany przez klientów czy kontrahentów gadżet promocyjny, skutecznie budujący rozpoznawalność marki.

 

Najwięcej miejsca na indywidualne projekty

Kalendarz planszowy stanowi jedno z najpopularniejszych narzędzi marketingowych i doskonale sprawdza się jako element identyfikacji wizualnej – ze zdjęciem lub grafiką oraz logo firmy. Posiada osobne karty dla każdego miesiąca. Wraz ze stroną tytułową masz do dyspozycji 13 lub 7 stron, na których, oprócz kalendariów, możesz umieścić dowolny projekt graficzny. Funkcjonalny i czytelny układ zapewnia maksymalizację oddziaływania marketingowego. Każda plansza to nowe tło dla Twojego projektu. Niezależnie od tego, czy kalendarz będzie miał rozmiar A4 czy B2, otrzymasz oryginalny, niekonwencjonalny produkt, pasujący do profilu reklamowanej firmy.

 

Połączenie estetyki i funkcjonalności

Kalendarze planszowe są spiralowane i drukowane na wysokiej jakości papierze kreda błysk, który zapewnia doskonałe odwzorowanie barw. Technika druku umożliwia dowolne zaprojektowanie poszczególnych plansz oraz uzyskanie żywej, wyrazistej kolorystyki.

OPIS KALENDARZY PLANSZOWYCH

Popularny i powszechnie używany kalendarz spiralowany, zawieszony w widocznym miejscu będzie nie tylko jego ozdobą, ale również znakomitą formą reklamy. Każda karta zadrukowana jest z obu stron, na których zamieszczone są kalendaria na dwa kolejne miesiące. Wraz z kartą tytułową – w sumie 7 dwustronnie lub 13 jednostronnie zadrukowanych plansz, na których, oprócz kalendarium możesz umieścić dowolny projekt graficzny. Kalendarz wykonany jest na wysokiej jakości papierze kredowym błysk, co gwarantuje bardzo dobre odwzorowanie kolorystyczne.

KARTKI KALENDARZA

Kartki kalendarza zadrukowane są w pełnym kolorze (CMYK) z obu stron. Pozwala to na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach. Poszczególne kartki połączone są za pomocą srebrnej spirali. Każda z nich może prezentować zupełnie inny projekt – osobny dla każdego z miesięcy, np. różnorodne zdjęcia. Inwencja i pomysł leżą już po stronie projektanta, my nie dajemy w tym miejscu żadnych ograniczeń. Należy tylko zmieścić się w ramach wymaganego formatu kalendarza. Kartki drukowane są na wysokim jakościowo papierze kredowym błysk. Gwarantuje to najwyższej jakości odwzorowanie i nasycenie kolorów.